Дана модель шведської стінки створена для дорослих та дітей від 10-12 років.
Модель має кріплення до стіни та розпорні гвинти до стелі.
На цьому тренажері ви зможете повноцінно займатись в умовах обмеженого простору і підтримувати форму та стан свого організму в осінньо-зимовий період.
Комплектація: драбина, турнік, лавка для пресу, бруси/стійка під штангу.
Колір: біло-чорний ,біло-червоний.
Підходить для використання як для занять в домашніх,так і в тренажерних залах,оскільки має иіцний металевий профіль.
Для захисту від падінь з тренажера пропонуємо якісні спортивні мати з плотним наповнювачем.Запитуйте-відповімо.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 235 см |
| Ширина | 113 см |
| Длина | 260 см |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Конструкция | Стационарная |
| Тип крепления | Враспор и к стене |
| Тип | Шведская стенка |
| Вес | 47 кг |
| Материал | Металл |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Максимальный вес пользователя | 130 кг |
| Дополнительная комплектация | Брусья |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Универсальная |
- Цена: 4 150 ₴







