
Чохол на спортивний мат для пілона 140 см*140 см*9-10 см
1 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: чп-01
+380988197809
- +380 (97) 407-22-74одяг для хореографії, гімнастики
- +380 (98) 819-78-09спортивний інвентар
- +380 (50) 377-26-82відправки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол на мат для пілону, розмір 140 см на 9-10 см.
В основі якісний сертифікований міцний шкірозамінник 11-14 групи щільності.
На задній частині для зручності замочок з'єднується широкою липучкою.
Власне пошиття, можна підібрати кольори за бажанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Renata Design Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Товщина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴









