
Мат спортивний 2 м*1.60 м*12 см
6 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380988197809
- +380 (97) 407-22-74одяг для хореографії, гімнастики
- +380 (98) 819-78-09спортивний інвентар
- +380 (50) 377-26-82відправки
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мат спортивний від RDS
Розмір: 200 см*160 см*0,12 см
Чохол: міцний шкірзам 16 групи
Наповнювач: поролон підвищеної щільності (марка EL 2240)
Власне виробництво
Наявність усіх санітарно-гігієнічних висновків на вироби
Сировина для спортивних матів від RDS - топ-якості
На ринку ми вже більше 15 років, тому гарантуємо своїм покупцям, що наші вироби служать роками та не втрачають форму.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Renata Design Studio |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гімнастичний мат |
| Матеріал чохла | Штучна шкіра |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Товщина | 12 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴



