Груша боксерська 1 м 40 см "TM Jab" ПВХ (тент)
Набивка-шкіряна стружка
Висота 1 м 40 см
вага 45 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 см |
| Стан | Новий |
| Кріплення | 4 кільця |
| Тип | Груша |
| Діаметр | 30 см |
| Вага | 45 кг |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TM JAB |
| Вікова група | Універсальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



